00000000000000000000000000baver

00Bibliometria

strzg

belka nasza oferta

Studia I stopnia (licencjackie)

najlepsi2016

• archiwistyka i biurowość współczesna
  • nauczanie historii i promocja dziejów ojczystych
  • turystyka historyczno-wojskowa i komercjalizacja wiedzy historycznej

Studia II stopnia (magisterskie)

adada

• archiwistyka i zarządzanie dokumentacją
  • nauczanie historii i promocja dziejów ojczystych
  • turystyka historyczno-wojskowa i komercjalizacja wiedzy historycznej
  • współczesne stosunki międzynarodowe

Studia III stopnia (doktoranckie)

doktor Kindziuk

Studia podyplomowe

B19

facebooklogo

aaaa belka najblizsze wydarzenia

belka aktualnosci

Nikoniuk

Miło nam poinformować, że nasza doktorantka mgr Małgorzata Nikoniuk zakwalifikowała się do 12-osobowej grupy uczestników naukowej Szkoły Letniej „Środowisko – Człowiek – Gospodarka”, organizowanej w ramach projektu „W poszukiwaniu transdyscyplinarnej synergii: przełomy gospodarcze Polski z perspektywy historyczno-przyrodniczej na tle europejskim” (Narodowy Program Rozwoju Humanistyki, 2016-2019). Szkoła Letnia odbędzie się w dniach 2-6 września 2019 r. w Białymstoku, zaś jej organizatorami są Uniwersytet w Białymstoku, Max Planck Institute for Science of Human History oraz Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Serdecznie gratulujemy!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________